Kilka słów o nas

Firma HASHI powstała w czerwcu 2007 roku.

Od samego początku nasza firma zajmuje się ogólną sprzedażą mebli łazienkowych i reprezentuje kanał sprzedaży fabryki ELITA sp. z o.o. w Sztumskim Polu, wiodącego producenta mebli łazienkowych w Polsce.

Wieloletnia współpraca z fabryką owocowała powstaniem nowego działu naszej sprzedaży jakim jest patronacki OUTLET firmy Elita. Staliśmy się wtedy pierwszym OUTLETEM mebli łazienkowych w Polsce.

Początkowo nasza firma zajmowała się jedynie sprzedażą internetową. Kilkuletnia działalność umocniła naszą pozycję na rynku i zyskała uznanie klientów.

W roku 2013 postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność o stacjonarny salon, który powstał w Tczewie, salon3
przy ulicy Skarszewskiej 21. Salon zajmuje się sprzedażą mebli łazienkach zarówno ze stałej oferty jak i produktów outletowych z rabatami nawet do 80%. Można w nim również obejrzeć wystawkę naszych mebli, gdzie prawie codziennie zmieniamy ekspozycje.

Nadrzędnym celem naszej firmy jest oferowanie towaru najwyższej jakości w najniższej cenie, dlatego na oferowane produkty z linii wyprzedażowej dajemy gwarancję najniższej ceny w Polsce.

salon3-720x465

Blog stworzyliśmy po to by dzielić się z wami najciekawszymi inspiracjami łazienkowymi. Bacznie obserwujcie stronę by być na bieżąco z najnowszymi trendami i czerpać pomysły do aranżacji swojej łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>