Modne trendy w łazience

Tym razem przedstawiamy łazienkę prosto z Toronto. W łazience królują płytki podłogowe o kształcie plastra miodu, w szarej kolorystyce. Trend ten dotarł również do polskich domów, gdyż geometryczne wzory wykorzystywane są już od paru miesięcy w polskich projektach łazienek. W tej aranżacji pogodzona została nowoczesna forma płytek podłogowych z klasyką płytek ściennych. Wzorzystą podłogę uspokaja jasna kolorystyka całej łazienki.

1

Zastosowano tutaj również modne oświetlenie w postaci delikatnych lamp wiszących w szklanej oprawie.

Optyczne powiększenie łazienki uzyskano dzięki zamontowaniu dużego lustra nad umywalkami.

Całe wnętrze jest tak zaprojektowane aby spełniało funkcje łazienki rodzinnej, świadczą o tym dwie duże misy umywalek, oraz wanna która spełnia także rolę prysznica.

2a

Ważną wartość pełni w tym pomierzeniu szafka łazienkowa. Prosta, nowoczesna forma idealnie wpasowała się do wnętrza. Szafka jest w białej kolorystyce dzięki czemu jest neutralna wobec całej aranżacji. W łazience rodzinnej istotne są pojemne szuflady które pomieszczą wszystkie kosmetyki bliskich.

3a

Aranżacja ta bardzo przypadła nam do gustu. A co Wy myślicie o tym projekcie?

Do tego wnętrza pasują:

Szafka podumywalkowa Marsylia 120cm – 1250zł

mar3

Szafka podumywalkowa Barcelona 100cm – 950zł

bar

źródło zdjęć: houzz.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>