Salon kąpielowy jak domowe spa

Inspirująca aranżacja prosto z houzz.com . Łazienka ta na pewno zasługuje na uwagę, gdyż o jej wyjątkowości stanowią liczne detale. Z pozoru we wnętrzu królują gresy w odcieniu beżu i szarości, jednak to dodatki w odcieniach egzotycznego drewna i zielone rośliny doniczkowe nadają całości harmonii. Wnętrze zdobią również piękne storczyki stojące na blacie szafki podumywalkowej oraz naturalne dodatki takie jak plecione z trawy morskiej kosze. Elementy te sprawiają, że mimo prostej oprawy płytek, całe wnętrze nabrało charakteru domowego SPA.

1

Kolejnym ciekawym pomysłem, jest zastosowanie szkła, jako zabezpieczenia blatu szafki łazienkowej. Rozwiązanie to jest zarówno piękne jak i praktyczne, gdyż szkło wspaniale odbija światło i dzięki niemu szafka na pewno nie namoknie.

2

Mimo ogromnej łazienki, we wnętrzu użyto liczne lustra, co potęguje uczucie przestrzeni. Przykuwającym oko zabiegiem jest zastosowanie luster jako obudowy wanny, dzięki czemu wanna wygląda bardzo lekko.

3
4
5
6

Łazienka w tej odsłonie pełni nie tylko funkcje domowego spa, lecz także małej siłowni dla domowników. Wydawać się może, że to połączenie funkcji będzie mało estetyczne, lecz dzięki ustawieniu licznych roślin które maskują sprzęty całość prezentuje się elegancko i wyjątkowo.

A co Wy myślicie o takim podwójnym przeznaczeniu łazienki?

7

Do tego wnętrza pasują:

Szafka podumywalkowa Marsylia 70cm – 550zł

mar

Szafka podumywalkowa Marsylia 120cm – 1250zł

mar2

źródło zdjęć: houzz.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>