Łazienka artysty

To kolejne inspirujące wnętrze udostępnione przez houzz.com . Łazienka utrzymana jest w tonacji szarości i granatu. Centralnym punktem w tym wnętrzu jest piękny abstrakcyjny obraz, który być interpretowany jako synonim płynącej wody. Obraz łagodnie kontrastuje z intensywną kolorystyką ścian. Wnętrze ozdabia również nowoczesna forma wanny. Ważnym elementem dla wolnostojącej wanny jest scalona ze ścianą półka, dzięki której jest wygospodarowane miejsce na ustawienie kosmetyków niezbędnych przy kąpieli. W łazience artysty znalazło się również miejsce na stolik z pięknym blatem wykonanym z pnia drzewa. Na stoliku ustawiono geometryczne donice z zielonymi roślinami.

Naszą uwagę też przykuły wykończenia łazienki, listwy przypodłogowe, oraz przysufitowe, które nadają całości elegancji.

IMG_2694

Naprzeciwko wanny znalazł się przeszklony prysznic. Dzięki lekkiej formie kabiny, wnętrze nie wygląda na zagracone. Na uwagę zasługuje również umywalka nablatowa i szafka łazienkowa o ciekawej formie. Lustro tworzy komplet z szafką łazienkową, gdyż jego rama jest w tej samej kolorystyce. Tutaj znalazły się również naturalne dodatki w postaci zielonych roślin przypominające swoim kształtem liście palmowe.

IMG_2694
Aranżacja jest w zdecydowanej kolorystyce. Łazienka w tych tonacjach wygląda bardzo nowocześnie. Nam to wnętrze bardzo przypadło do gustu i jednie dodalibyśmy ciekawe oświetlenie lustra, które dopełniłoby całości.

IMG_2694
A co Wy myślicie o tej łazience?

Do tego wnętrza pasują:

Umywalka Fresi – 450 zł
IMG_2694

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>